Torskangerpoll spelar fredag kveld

Her kan du sjå programmet for NM i Brass, kva korps som er med, kven er dommarar og kva tid Torskangerpoll Musikklag skal spele.

Vi skal spele i Peer Gynt-salen i grieghallen fredag kveld 11. februar klokka 21.00. Håpar mange kjem å høyrer på, seier leiar i Torskangerpoll Musikklag, Johan Einar Wåge.

Her kan du laste ned rekkefølga

Her kan du sjekke kven som er dommarar

NM elitedivisjon (pliktnummer)
Fredag 11. februar 2011
Korps nr Navn til opprop: til oppvarming: på scenen:

1 Oslo Brass Band 16:00 16:10 16:30
2 Krohnengen Brass Band 16:30 16:40 17:00
3 Sola Brass Band 17:00 17:10 17:30
4 Sandefjord Brass Symposium 17:30 17:40 18:00
5 Eikanger-Bjørsvik Musikklag 18:00 18:10 18:30
Pause 18:50
6 Ila Brass Band 18:50 19:00 19:20
7 Stavanger Brass Band 19:20 19:30 19:50
8 Manger Musikklag 19:50 20:00 20:20
9 Molde Brass Band 20:20 20:30 20:50
10 Oslofjord Brass 20:50 21:00 21:20
Slutt 21:40


NM elitedivisjon (selvvalgt stykke)
Lørdag 12. februar 2011

Trekning onsdag 15. desember 18:00

Korps nr Navn til opprop: til oppvarming: på scenen:

1 Ila Brass Band 14:15 14:25 14:45
2 Molde Brass Band 14:40 14:50 15:10
3 Oslo Brass Band 15:10 15:20 15:40
4 Krohnengen Brass Band 15:35 15:45 16:05
5 Sandefjord Brass Symposium 16:05 16:15 16:35
Pause 16:55
6 Stavanger Brass Band 16:50 17:00 17:20
7 Manger Musikklag 17:20 17:30 17:50
8 Eikanger-Bjørsvik Musikklag 17:45 17:55 18:15
9 Sola Brass Band 18:15 18:25 18:45
10 Oslofjord Brass 18:40 18:50 19:10
Slutt 19:30
Festkonsert med premieutdeling 20:30

NM 1. divisjon (Grieghallen)
Lørdag 12. februar 2011

Trekning onsdag 15. desember 18:00

Korps nr Navn til opprop: til oppvarming: på scenen:

1 Tertnes Brass 08:30 08:40 09:00
2 Laksevåg Musikkforening 08:55 09:05 09:25
3 Alexander Brass Band 09:20 09:30 09:50
4 Musikkorpset Gjallarhorn 09:45 09:55 10:15
5 Ørskog Brass 10:10 10:20 10:40
6 Jaren Hornmusikkforening 10:35 10:45 11:05
Pause 11:25
7 Oster Brass 11:15 11:25 11:45
8 Tertnes Amatørkorps 11:40 11:50 12:10
9 Sørum Musikklag 12:05 12:15 12:35
10 Tomra Brass Band 12:30 12:40 13:00
11 Jølster Musikklag 12:55 13:05 13:25
12 Kleppe Musikklag 13:20 13:30 13:50
Slutt 14:10


NM 2. divisjon (Grieghallen)
Fredag 11. februar 2011

Trekning onsdag 15. desember 18:00

Korps nr Navn til opprop: til oppvarming: på scenen:

1 Tromsø Brass 10:00 10:10 10:30
2 Lindås Brass 10:20 10:30 10:50
3 Radøy Brass 10:40 10:50 11:10
4 Manger Old Star Brass 11:00 11:10 11:30
5 Stangaland Brass 11:20 11:30 11:50
Pause 12:10
6 Bjørsvik Brass 12:00 12:10 12:30
7 Hornorkesteret Stavanger 12:20 12:30 12:50
8 Flesland Musikklag 12:40 12:50 13:10
9 Brøttum Brass 13:00 13:10 13:30
10 Haukås Musikklag 13:20 13:30 13:50
Pause 14:10
11 Askøy Brass Band 14:00 14:10 14:30
12 Borge Brass Band 14:20 14:30 14:50
13 Sagvåg Musikklag 14:40 14:50 15:10
Slutt 15:30

NM 3. divisjon (Peer Gynt sal)
Fredag 11. februar 2011

Trekning onsdag 15. desember 18:00

Korps nr Navn til opprop: til oppvarming: på scenen:

1 Gjesdal Brass Band 15:30 15:40 16:00
2 Tysnes Musikklag 15:50 16:00 16:20
2 Agder Brass 16:10 16:20 16:40
4 Follesø Musikklag 16:30 16:40 17:00
5 Frei Hornmusikk 16:50 17:00 17:20
Pause 17:40
6 Nes Musikkforening 17:30 17:40 18:00
7 Flå Musikkorps 17:50 18:00 18:20
8 Flora-Bremanger Brass Band 18:10 18:20 18:40
9 Fjell Brass 18:30 18:40 19:00
10 Rong Brass 18:50 19:00 19:20
Pause 19:40
11 Hasle Brass 19:30 19:40 20:00
12 Skui Brassband 19:50 20:00 20:20
13 Trondheim Politi's Brassband 20:10 20:20 20:40
14 Torskangerpoll Musikklag 20:30 20:40 21:00
15 Grenland Brass 20:50 21:00 21:20
Slutt 21:40


NM 4. divisjon (Peer Gynt sal)
Lørdag 12. februar 2011

Trekning onsdag 15. desember 18:00

Korps nr Navn til opprop: til oppvarming: på scenen:

1 Lyshornet Brass 08:30 08:40 09:00
2 Fjordbrass Lavik 08:50 09:00 09:20
3 Stavanger Kommunes Korps 09:10 09:20 09:40
4 Fræna Musikkorps 09:30 09:40 10:00
5 Randaberg Musikkorps 09:50 10:00 10:20
Pause 10:40
6 Langhus Brass 10:30 10:40 11:00
7 Brumunddal Brass 10:50 11:00 11:20
8 Hetlevik Musikklag 11:10 11:20 11:40
9 Musikkorpset Heimdal 11:30 11:40 12:00
10 Fagernes Musikkorps 11:50 12:00 12:20
Pause 12:40
11 IMI Brass 12:30 12:40 13:00
12 Hordvik Musikklag 12:50 13:00 13:20
13 Lismarka / Mesnali Brass 13:10 13:20 13:40
14 Skeie Brass 13:30 13:40 14:00
15 Rudsbygd Brass 13:50 14:00 14:20
Pause 14:40
16 Bergen Brass Band 14:30 14:40 15:00
17 Moen Musikkforening 14:50 15:00 15:20
18 Salhus Musikklag 15:10 15:20 15:40
19 Harøy Musikklag 15:30 15:40 16:00
Pause 16:20
20 Rosendal Musikklag 16:10 16:20 16:40
21 Florø Hornmusikk 16:30 16:40 17:00
22 Gjøvik Bybrass 16:50 17:00 17:20
23 Lalm Musikkforening 17:10 17:20 17:40
Slutt 18:00